O firmie

ABIZA jest firmą typowo rodzinną. Działalność rozpoczęła w 1982 roku. Przedmiotem działalności firmy jest wytwarzanie wszelkiego rodzaju produktów z blach cienkich. Wiodącymi wyrobami są  olejowe nagrzewnice powietrza wytwarzane pod Marką „HITON” www.hiton.pl oraz systemy kominowe z blachy nierdzewnej i żaroodpornej stosowane w budownictwie.

0000039555_pl

Wytwarzane produkty w całości są wykonywane w naszym zakładzie na podstawie dokumentacji technicznej opracowanej przez własny zespół techniczno-projektowy. Wszystkie produkty są oznaczone znakiem CE potwierdzonym certyfikatem TÜV. Główne rynki zbytu to firmy dystrybucyjne oraz instalatorzy urządzeń grzewczych. Poprzez szkolenia zapewniamy doradztwo techniczne w zakresie montażu i eksploatacji naszych produktów.

Obecnie jesteśmy na rynkach niemal całej Europy. Głównymi odbiorcami są: Anglia, Niemcy, Rosja, Republika Czeska, Republika Słowacka, Rumunia, Mołdawia, Kraje Skandynawskie, Norwegia, Kraje Nadbałtyckie. W 2011 r. do grona naszych odbiorców dołączyła Australia. Oprócz głównego nurtu działalności naszej firmy, wykorzystując duży potencjał intelektualny naszego młodego zespołu oraz  techniczny zakładu, współpracujemy również z partnerami z branży motoryzacyjnej, elektrycznej, elektronicznej, budowlanej czy transportowej. Dla swych usługobiorców proponujemy współpracę od projektu do budowy prototypu jak też produkcji seryjnej czy jednostkowej. W produkowanych przez nas wyrobach stosujemy blachy wysokiej jakości, sprawdzone przez lata, pochodzące z najlepszych hut europejskich. Fachowość, profesjonalizm, solidność, to cechy , które w naszej codziennej działalności dominują w relacjach z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy.

Pobierz Certyfikat Abiza TUV