Olejowe nagrzewnice powietrza

Urządzenia grzewcze typu „nagrzewnice” mają za zadanie dostarczenie określonej ilości ciepła do pomieszczenia. Dzięki zaawansowanej technologii wykonania oraz sprawdzonym systemom urządzenia te są bardzo wydajne. Nagrzewnice olejowe powietrza marki Hiton to produkty wysokiej klasy, dostarczające pokłady czystego ciepła.

Firma Abiza posiada ogromne doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń. Jedną z największych zalet wytwarzanych nagrzewnic jest wykorzystanie taniego i bezpiecznego dla środowiska paliwa. Urządzenia wykorzystują następujące rodzaje olejów:

  • pochodzenia mineralnego
  • pochodzenia roślinnego
  • paliwo diesel – oddzielny tryb pracy

Nowatorskie urządzenia, które powstały z myślą o ochronie środowiska zostały zaprojektowane przez naszych inżynierów, którzy ciągle szukają coraz to nowszych technologii i wdrażają je w życie.

Hiton to marka, która wspiera liczne gałęzie przemysłu. Dlatego też, produkowane nagrzewnice powietrza sprawdzają się w przemyśle produkcyjnym: na halach, magazynach. Doskonale pasują do warsztatów samochodowych, budynków gospodarczych, garaży itp. Stacjonarne jak i mobilne urządzenia gwarantują wysoką efektywność działania, zapewniając ciepłe powietrze na całej powierzchni pomieszczenia.

Bezpieczeństwo i sprawność energetyczna Wszystkie urządzenia maki Hiton posiadają nowoczesne i łatwe w obsłudze sterowniki. Dodatkowo zabezpieczenia przeciw przegrzaniu pieca i przelaniu oleju zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niezawodność urządzeń. W zależności od modelu dostarczmy nagrzewnice o mocy od 15 kW do 42 kW, która jest płynnie regulowana przez użytkowników.

Wszystkie produkty marki Hiton wytwarzane w naszej firmie znajdą Państwo na stronie: https://hiton.pl

0000039555_pl

Certyfikat Abiza TUV