Spawanie i zgrzewanie

Spawanie to łączenie ze sobą metali przy pomocy obróbki cieplnej. Powierzchnie łączonych metali są nagrzewane do momentu podtopienia i łączone za pomocą spoiwa. Proces ten wykonywany jest różnymi metodami. Najpopularniejsze z nich to TIG, MIG/MAG oraz zgrzewanie punktowe. Wszystkie wymienione sposoby realizowane są przez spawaczy w naszej firmie.

Usługi spawalnicze Warszawa, Piaseczno, Pruszków

ABIZA realizuje specjalistyczne usługi spawalnicze metodą TIG, MIG/MAG oraz zgrzewanie punktowe. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, który w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników pozwala nam na realizację zleceń na najwyższym poziomie. Nasi Klienci mogą liczyć na usługi spawalnicze z zachowaniem najwyższej jakości wykonania łączeń oraz precyzję naszej pracy. Dbamy także o sprawną realizację każdego zlecenia, dzięki czemu możemy poszczycić się terminowością. Stosujemy najlepsze metody spawania, co sprawia, że nasza oferta może spełnić oczekiwania każdego Klienta. Wieloletnie doświadczenie i praktyka w branży sprawiają, że uzyskujemy spoiny doskonałej jakości, bez skaz, dzięki czemu są mocne i spełniają najbardziej wyśrubowane wymagania.

Cechą charakterystyczną naszego zakładu jest to, że każdy ma wysokie kwalifikacje i umiejętności pozwalające mu wykonywać skomplikowane realizacje. Spawacz w firmie Abiza w pełni współpracuje z każdym klientem, a jego zadania są wykonywane zgodnie z przyjętymi ustaleniami lub projektami. W pełni profesjonalne spawanie i zgrzewanie punktowe oferujemy w takich miastach jak: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Leszno, Piaseczno, Pruszków. Zawsze za najwyższe cele stawiamy sobie jakość usług spawalniczych oraz zadowolenie klienta, który nas wybiera.

 

Dysponujemy:

Automat do spawania rur SUM 300 D

  • maksymalna długość spawanych rur – 1000mm
  • minimalna średnica – 80mm
  • maksymalna średnica – 600mm
  • minimalna grubość ścianki  – 0,5mm
  • maksymalna grubość ścianki – 1,5mm
Spawarka MINARCTIG EVO 200
Spawarka MINARCTIG EVO 180
Spawarka KempactMIG 2530
Zgrzewarka kleszczowa punktowa PCP 18
Zgrzewarka kleszczowa punktowa 4647P